KONST / Litografier / Litografi 14556012
nr 1455 6012
Litografi
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, porträtt maria Christina Röhl, 21x15cm, yttermått inklusive ram: 34x28cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:13:11
14/3 22:43:13
300 kr
21/3 17:26:52